Apteka prowadzi konsultacje farmaceutyczne:
sprzedaz@aptekasyrenka.pl
(+48) +48 509 457 647 czynny w godzinach 8:00 - 16:00
Wysyłka za granicę od 29.90 zł
NIEMCY, HOLANDIA, IRLANDIA, FRANCJA, BELGIA
Zamówienie realizujemy w ciągu 48 godzin do Polski oraz w przypadku wysyłek zagranicznych czas dostawy to 2 do 5 dni.
Składniki: chlorowodorek L-argininy, hydrolizat kolagenu, regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromaty, substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza; diglicynian cynku – cynk, kwas L-askorbinowy – witamina C, palmitynian retinylu – witamina A.
Suplement diety. Zawiera substancje słodzące
Przeznaczenie: uzupełnienie diety w L-argininę, hydrolizat kolagenu, cynk, witaminę A i C
Zalecana dzienna porcja: 1 saszetka (12,5 g proszku) raz dziennie po posiłku. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 240 ml wody o temperaturze pokojowej. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Uwaga: nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku występowania chorób (np. nadciśnienia) lub przyjmowania leków, stosowanie produktu należy skonsultować z lekarzem. Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. W trakcie stosowania nie spożywać alkoholu. Nie przyjmować innych produktów zawierających cynk.
Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Chronić od wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie